Savu darbību esam uzsākuši 2012.gadā un specializējamies pārtikas un nepārtikas kartona iepakojuma ražošanā.

Vīzija, misija un vērtības ir mūsu pamatinstrumenti veiksmīgai uzņēmējdarbībai.

Misija – Mūsu misija ir palīdzēt realizēt klienta mērķus, lai ar iepakojuma palīdzību iegūtu produkcijai vēlamo izskatu, kas uzlabos jūsu pārdošanas rezultātus. Kā arī, būt uzticamiem sadarbības partneriem.

Vīzija – Mēs vēlamies kļūt par vienu no vadošajiem kartona iepakojuma ražotājiem Latvijā un Baltijas valstīs.

 

Vērtības

 • Klients – Mēs augsti vērtējam esošo klientu uzticību mūsu uzņēmumam. Osho ir teicis: „Tikai nezālēm nav nepieciešams dārznieks, rozes prasa rūpes un mīlestību”. Mūsu interesēs ir veidot ilgtermiņa attiecības ar klientu, un esam vienmēr gatavi sniegt atbalstu un palīdzību mērķu un vajadzību sasniegšanā.
 • Kvalitāte – Mēs uzņemamies atbildību par visiem procesiem, kuros esam iesaistījušies.
 • Darbinieks – Mēs rūpējamies par Darbinieka labsajūtu un apmierinātību uzņēmumā, veidojot labvēlīgus darba apstākļus, jo esam pārliecināti, ka darbinieks ir galvenais uzņēmuma resurss veiksmīgai uzņēmējdarbībai.

 

Mūsu galvenais mērķis ir pēc iespējas kvalitatīvāk nodrošināt klienta vajadzības no projekta sākuma līdz pat gatavai produkcijai, izmantojot materiālus, kas ir videi draudzīgs.

 

Tipogrāfija, vieta, kur piepildās vēlēšanās. Kur  vīzija par skaistu lietu pārvēršas matērijā. Mākslas darbs sastāv no vairākiem elementiem: idejas, mākslinieka, krāsas, otas un audekla. Un tiem visiem jābūt izciliem, lai sasniegtu iecerēto mērķi.

 

Tipogrāfija ir kā audekls un krāsa. Mēs rūpējamies, lai mākslinieks savu ideju uzzīmētu ar vislabākajām krāsām uz viskvalitatīvākā audekla.

 

Tā top izcils gara darbs.


Universal Pak nodrošina

 • Dizaina izstrādi
 • Konstrukciju izstrādi
 • Konsultāciju par piemērotākajiem materiāliem
 • Individuālu pieeju katram produktam, lai iepakojums sasniegtu mērķauditoriju
 • Izstrādes un ražošanas termiņus
 • Piegādies

 

Mēs izgatavojam

Zemāk jūs varat atrast plašāku informāciju par mūsu piedāvāto produkciju un pakalpojumiem.

 

Kartona kastes

Universal Pak ražo dažādu veidu kastes no papīra kartona un gofras kartona.

 

Papīra kartona kastes

Papīra kartons - vairāku papīra un līmes slāņu kopums, kas veido kartonu. Kartons var būt krītots no abām pusēm vai tikai vienā pusē, otru pusi atstājot daļēji krītotu, nekrītotu, ar brūna krafta aizmuguri u. tml.

 

No šāda materiāla tiek taisīts kartona iepakojums medikamentiem, cepumiem, tortēm, konfektēm, kosmētikai, graudaugiem, rīsiem, griķiem un beķerejām.

 

Kastes var būt gan ar druku un viesiem iespējamajiem pēcapstrādes procesiem, gan neapdrukātas -  izcirstas un salīmētas.


Gofras transporta kastes

Trīsslāņu gofras, dažāda biezuma, stingruma pakāpes un konstrukcijas pieejamas no FEFCO kataloga. Gofras kastēm iespējama druka.


Aplīmētas gofras kastes

Visbiežāk no mikro gofras veidotas kastes, kurām kā apdari izmanto iepriekš nodrukātu papīra kartonu. Šādas kastes ir stabilas, stingras, iztur lielāku svaru, nekā kastes no papīra kartona.

 

Tā kā par apdari kastēm tiek izmantots kartons, kas tiek drukāts ofseta tehnoloģijā, tad vizuāli kastes izskatās elegantas, košas, kvalitatīvas ar izcilu druku. Var arī izmantot pēcapstrādes iespējas: laminātu, kongrievspiedi, folijspiedi u. tml. Dizainu var veidot no CMYK un pantoņu krāsām.

 

Kārtridžu kastes

kartridza kasteUniversal Pak ražo kastes Latvijas vadošākajām kārtridžu uzņēmumiem. Kārtridžu kastēm lieto aplīmēto gofras tehniku.

 

Kastes tiek ražotas no mikrogofras un aplīmētas ar nodrukātu kartonu. Rezultātā tās ir stingras, izturīgas, stabilas kastes ar izcilu druku. Dizainu var veidot no CMYK un Patnoņu krāsām.

 

Konditorejas un pārtikas kastes

konditorejas kasteLielākā daļa no Universal Pak saražotām kastēm ir tieši iepakojums pārtikai: kastes tortēm, cepumiem, saldētai pārtikai, ēdienam līdzņemšanai, ātrajām uzkodām, pusfabrikātiem, šokolādēm, konfektēm, piena izstrādājumiem, tējai, kafijai un citiem dzērieniem un uzturam.

 

Veidojot dizainu, pārtikas un konditorejas kastēm, ir iespējams variēt ar materiāla izvēli, druku un pēcapstrādi. No materiāliem var izmantot gan kartonu, gan gofrēto kartonu.

 

Gofrētais kartons ir ieteicams, ja iepakojums nepieciešams stingrs un stabils, vai pats produkts ir apjomīgs, ar lielāku svaru, piemēram, siera ruļļi, vai kliņģeri.

 

Ja izvēlās gofru aplīmēt ar nodrukātu kartonu, tad pēcapstrādē iespējams izmantot laminēšanu, UV lakošanu vai folijspiedi. Iesakām - kaste būs pamanāmāka ar košu druku un izcelsies veikala plauktos.

 

Universal Pak ir iespējams izmantot materiālus un drukas krāsas, kas ir sertificētas saskarei ar pārtikas produktiem.

 

Iepakojumi alkoholiskajiem un bezalkoholiskajiem dzērieniem

Visizplatītākais iepakojums alkoholiskajiem dzērieniem ir alus kartona iepakojums (četrpaka un sešpaka). Šīm kastēm ir nozīmīgs izturīgums, lai kaste iztur savu svaru un, protams, laba drukas kvalitāte.

 

Ar citādāku tehnoloģiju tiek izgatavotas kastes šampāniešiem, vīniem un spirtotajiem dzērieniem. Šeit tiek pielietota aplīmētās gofras tehnoloģija. 

 

Kastes pamats ir mikrogofra, kas veido kastes formu, izturīgumu un stabilitāti. Kā apdari kastei lieto nodrukātu kartonu. Uz kartona loksnes ir iespējams uzklāt pilnu CMYK un pantoņu drukas laukumu, un pielietot visas pēcapstrādes iespējas: laminēšanu, UV lakošanu, kongrievspiedi, folijspiedi. Kombinējot drukas un pēcapstrādes iespējas var izveidot izsmalcinātu un pamanāmu iepakojumu.

 

Skaistā kastē ielikts alkoholiskais dzēriens Jūsu klientam kalpos arī kā dāvana.

 

Parfimērijas kastes

parfimerijas kasteIepakojumi parfimērijas izstrādājumiem - iepakojums krēmiem: sejai, rokām, ķermenim; kastītes nagu lakām, ziepēm, kā arī dāvanu kastes kosmētikai un komplektu veidošanai.

 

Šīs kategorijas iepakojuma ražošanas laikā tiek pievērsta īpaša uzmanība kvalitātei un pēcapstrādes precizitātei. Sākot no drukas faila pārbaudes un materiāla un kartona izvēles līdz iepakošanai un piegādei.

 

Mūsdienās ir svarīgi, lai iepakojums kosmētikai būtu ražots no videi saudzīga materiāla. Universal Pak ir pieejams kvalitatīvs otrreiz pārstrādāts kartons, kā arī kartoni ar FSC sertifikātu.

 

Lai vizualizētu gala iznākumu, Universal Pak ir iespēja izdrukāt paraugizdruku un izgriezt kastes konstrukciju. Pēcapstrādē iespējams kombinēt uz viena objekta vairākus procesus vienlaikus, piemēram, kongrievspiedi un zeltspiedi, kongrievspiedi un UV laku, lai izcetu kastes detaļas.

 

Prezentācijas materiāli

prezentacijas materialiŠajā kategorijā ir iespējams variēt gan ar materiāliem, gan ar pēcapstrādi. Universal Pak piedāvā prezentācijas materiālus no PVC plēves, eskaborda (kappa), papīra, kartona - materiālu un pēcapstrādes iespējas ir ļoti plašas. Populārākie prezentācijas materiāli ir show box, reklāmas stendi, krūžu/glāžu palikņi, suvenīri, magnēti, uzlīmes.

 

Show box ir vaļēja kaste vai stends, kurā var salikt maza izmēra produktus piemēram, šokolādes tāfeles, maza izmēra kārbas, košļājamās gumijas un u. tml..

 

Show box izcels jūsu produktus veikala plauktos, veikala darbiniekiem būs ērti izkārtot, un klientiem viegli pieņemt lēmumu par pirkuma veikšanu. Show box var veidot no kartona, aplīmētas gofras vai apdrukātas gofras - tas ir atkarīgs no izmēriem un klienta vēlmēm. Show box, kuriem pielieto aplīmētas gofras tehniku, ir košas, stabilas, stingras, izturīgas. Dizainu varat veidot no CMYK un pantoņu krāsām.

 

Papīra maisi

papira maisiPapīra maisi ir lelisks veids kā reklamēt savu zīmolu, nodrukājot to uz skaisti izveidota maisiņa. Šādu maisiņu jūsu klients vēlēsies izmantot vārākkārt, ik reizi nesot jūsu zīmolu ielās.

 

Izgatavojam dažāda veida un izmēru papīra masiņus, piedāvājot plašu materiāla izvēli un pēcapstrādes iespējas. Mūsu klienti ir īpaši iecienījuši maisiņus no brūna krafta ar vai bez drukas, kā arī maisus ar un bez lodziņu konditorejas izstrādājumiem. Populāri ir arī papīra maisi ar aukliņu, lenšu rokturiem vai izcirstiem rokturiem.

 

Dizainu var veidot no CMYK krāsām un Pantoņiem, kā arī izmantojot sietspides tehniku. Pēc drukas iespējams kombinēt pēcapstrādes procesus atsevišķu maisa detaļu izcelšanai. Pieredze rāda, ka uz tumša dizaina efektīvi izskatās matēts lamināts ar glancētu fragmentāru UV lakas pārklājumu.

 

Uzmavas un uzlikas dažāda veida iepakojumiem

Lielisks veids kā izcelt savu produktu starp konkurējošajiem produktiem veikalu plauktos.

 

Uzmavas/uzlikas ir piemērotas stikla, plastmasas, un cita materiāla iepakojuma un produkta izcelšanai. Tās iespējams ātri un ērti aplikt ap produktu vai iepakojumu, turklāt tās ir ekonomiskas salīdzinājumā ar kartona kārbām.

 

Uzmavas/aplikas ir lielisks variants, ja nepieciešams uz kādu noteiktu laiku, piemēram, svētkiem: Ziemassvētki, Lieldienas, Valentīna diena un tml. produktu “ietērpt” akcijas formā, nemainot iepakojuma un produkta pastāvīgo, pamata dizainu.

 

Tehniskās iespējas atļauj uzmavām veidot dizainu ar visām drukas un pēcapstrādes tehnoloģijām - laminēšanu, UV lakošanu, folijspiedi un dobspiedi. Ciršanas tehnika ļauj izveidot jebkādu formu, locījumu (bigu) vietas, izcirtumus, logus, lai uzmava maksimāli cieši piekļautos iepakojumam vai produktam.

 

Tehnoloģiskās iespējas

Universal Pak nodrošina pilnu servisu. Mūsu piedāvātās tehnoloģiskās iespējas nodrošina pilnu iepakojuma veidošanas procesu, sākot ar dizaina izstrādes un drukas faila pārbaudes līdz iepakošanai un piegādei.

 

Dizaineri izveidos gan produkta dizainu, gan noformēs failu, vadoties pēc drukas faila sagatavošanas noteikumiem. Tas garantēs, ka turpmāk ražošanas process ies gludi un neradīsies lieki sarežģījumi.

 

Drukas faila pārbaude - šajā posmā pārbaudām failu vai tas ir sagatavots tehniski pareizi, salīdzinām ar iepriekš sniegto specifikāciju. Tiek dalītas krāsas. Nepieciešamības gadījumā, informējam klientu par nepilnībām, kas būtu jānovērš.

 

Druka - Pilnkrāsu druka uz papīra vai kartona līdz B1 formātam un druka uz gofras kartona maksimālais izmērs B1.

 

Pēcapstrādes iespējas - laminēšana, UV lakošana, kongrievspiede, folijspiede. 

 

Izciršana, līmēšana, roku darbs, loģistika. 

 

Nepieciešamie pirms drukas sagatavošanās darbi - drukas paraugu izprintēšana, kastes konstrukcijas izveidošana un izgriešana uz plotera.

 

Poligrāfijas pakalpojumi

Radoši, zinoši un pieredzējuši Universal Pak darbinieki poligrāfijas jomā spēs atrast piemērotāko risinājumu jūsu vajadzībai.

 

Esam ieguvuši pieredzi ne tikai kartona iepakojuma ražošanā, kurā pašlaik specializējamies, bet arī plastikāta maisu, grāmatu un reklāmas materiālu ražošanā. Arī šajā jomā spēsim atrast piemērotu risinājumu.

 • Iespējams veikt poligrāfijas projektam atsevišķus ražošanas procesus, piemēram, izciršanai vai drukai.
 • Pirmsdrukas sagatavošanas darbi - dizaina izveide, kastes konstrukcijas izveide un izgriešana uz plotera, drukas faila tehniskā pārbaude, nepieciešmo materiālu pasūtīšana, piemēram, drukas plašu,  UV lakas, folijspiedes, kongrievspiedes, cirtņa izgatavošana
 • Druka un pēcapstrāde:
  • druka  uz papīra/kartona,  mikrogofras kartona;
  • pēcapstrāde- laminēšana, UV lakošana - 100% , fragmentāra; folijspiede, kongrievspiede, ciršana, līmēšana, roku darbi.
 • Loģistika - piegādāsim gatavu darbu Latvijas un ārpus Latvijas robežas.
 • Iepakojuma materiāls -  dažāda veida saiņošanas papīrs, plēves, kartons vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā.

 

 

Mūsu partneri

 • Polap