Kārtridžu kastes

 

Piedāvājam dažāda izmēra lāzera un tintes printeru kārtridžu kastes.

 

 

Dizaina izstrāde

Drukas failu veido no CMYK un pantoņu krāsām. Failu noformē atbilstoši drukas failu sagatavošanas nosacījumiem. Plānojot un veidojot  dizainu šādai kastes konstrukcijai ir iespēja izmantot ofseta drukas tehnoloģijas priekšrocības: 100% krāsu pārklājums; augsta attēla izšķirtspēja  smalkiem objektiem; košas, spilgtas, izteiksmīgas krāsas lieliem laukumiem. Lieliski izceļas kontrasti - tumši objekti uz gaiša fona vai gaiši objekti uz tumša fona.

 

Kastes konstrukciju izstrāde

Lai izgatavotu kastes konstrukciju ir nepieciešams zināt iepakojuma iekšējos izmērus un izveidot vizualizāciju - zīmējumu vai fotogrāfiju. Ar šīm divām vienībām ir pietiekami, lai uzrasētu nepieciešamo konstrukciju ar vajadzīgajiem izmēriem. Kad ir gatavs rasējuma fails, to saliek kopā ar drukas failu. Saskaņo, lai sakristu drukas faila izmēri ar konstrukciju un dizains tiktu loģiski pakārtots konstrukcijai. Aplīmētas gofras kastes apvieno ofseta tehnoloģijas kvalitāti ar gofrētā kartona izturīguma īpašībām. Universal Pak piedāvā tādas pēcapstrādes iespējas kā UV laku, folijspiedi (lai izceltu detaļas) vai  laminātu, kas pastiprinās iepakojuma izturīgumu un pasargās no mitruma.  

 

Pirms drukas sagatavošanas darbi

Tiek iesūtīts drukas fails, uz kura ir uzlikta  kastes konstrukcija. Tālāk tas tiek nosūtīts maketētājam, kas pārbaudīs drukas faila tehnisko atbilstību to sagatavošanas noteikumiem. Lai vizualizētu gala produktu, ir iespējams izdrukāt papīra proofu, kas parādīs krāsas un uz plotera izgriezt kasti no plānotā materiāla.

 

Ražošanas process

Kad drukas fails tiek atzīts par derīgu tālākai ražošanai, visi nepieciešamie maketi un materiāli ir apstiprināti (papīra, elektronikais proofs, papīrs vai kartons, kastes konstrukcija u. tml.), tiek uzsākta ražošana. Papīra kartonu nodrukā un, ja ir tas ir paredzēts, veic pēcapstrādi - UV lakošanu, kongrievspiedi, folijspiedi, laminēšanu. Kad ir veikta visa nepieciešamā pēcapstrāde uz drukloksnes, ar to aplīmē gofras loksni. Tālāk tiek veikta izciršana, ja nepieciešams, kastes tiek salīmētas, sapakotas un nogādātas klientiem. Šādi veidotas kartona kastes lieto ne tikai kārtridžu iepakošanai, bet arī alkoholisko dzērienu kastēm, show box, pārtikas produktiem, tajā skaitā tādiem piena pārstrādes produktiem kā siers, un sadzīves tehnikas iepakošanai.

Mūsu partneri

  • Polap