Konditorejas kastes

Zemāk ir apskatāmi dažādu konditorejas kastu paraugi.

Universal Pak lielākie klienti ir tieši pārtikas pārstrādes uzņēmumi – saldumu un siera ražotāji, graudu pārstrādes uzņēmumi, maiznīcas, kuras uztic mūsu uzņēmumam konditorejas kastu ražošanu. Mēs esam par to, lai mūsu klients sasniedz savu izvirzīto mērķi. Mēs uzklausām klientu – viņa ideju, vīziju par to, ko vēlas un kas tam ir svarīgs. Tā ir mūsu vadlīnija veidojot kastes konditorejas izstrādājumiem.

 

Keksu un cepumu kastes

Izteiksmīgas krāsas, precīzi izstrādāta kastes konstrukcija – tā ir āriene, kas parāda to, ko pircējs saņems atverot cepumu iepakojumu – garšu, smaržu – to visu ar tipogrāfijas rūpību var skaidri realizēt.

 

Kūku un tortu kastes

Dažāda veida kartons un formas ļauj izveidot iepakojumu tortēm un kūkām, ļaujoties fantāzijai. Tas viss pateicoties izciršanas tehnikai un plašajam materiālu klāstam. Izmantojot ofseta drukas priekšrocības un citas pēcapstrādes tehnoloģijas, kartona kastes kūkām un tortēm ir iespējams izveidot ne mazāk skaistas kā pašus konditorejas izstrādājumus. Ir pierādīts, ka bieži vien lēmumu par konkrēta produkta iegādi pircējs pieņem tieši kartona iepakojuma vizuālā tēla iespaidā. Ar prasmīgu mākslinieka un tipogrāfijas darbu ir iespējams sasniegt pārdošanas virsotnes.

 

Pankūku un salātu kastes

Tās ir uzkodas, ko pircējs izvēlas, lai ekonomētu savu laku. Kartona iepakojums salātiem uzrunās pircēju, kurš ātri ir ieskrējis benzīntankā uzpildīt degvielu, iepakojums pankūkām aicinās pircēju uz gardu desertu. Bieži pankūku un salātu iepakojums veikalos novietots klientam viegli pamanāmā vietā, tāpēc no materiāla kvalitātes ir atkarīgs, vai iepakojums pankūkām un salātiem, kas atrodas aukstuma vitrīnā, saglabās savu izskatu un formu. Visbiežāk kartona iepakojums salātiem un pankūkām kalpo kā  kartona uzmava vai aplika un papildina pamata iepakojumu – plastmasas kārbu. Pateicoties izciršanas tehnoloģijai, kartona uzmavu un apliku var pielāgot plastmasas kārbas formai.

 

Dažādu konditorejas izstrādājumu kastes

Tas ir iepakojums šokolādei, konfektēm, kartona kastes dažādiem saldumiem. Šajā iepakojuma kategorijā liela uzmanība tiek pārvēsta precizitātei un izsmalcinātībai, lai veikala plauktā novietotie saldumi paši uzrunātu pircēju. Iepakojums šokolādei ir smalks darbs. Tā ražošanai tiek izvēlēti izmeklēti materiāli un ražošanā piedalās vispieredzējušākie meistari. Saldumi ir svētki – kaut vai tā būtu viena šokolādes tāfelīte vai vesela kārba ar konfekšu izlasi, iepakojums būs pirmais, kas uzrunās šos svētkus svinēt.

 

 

Mūsu partneri

  • Polap